آموزشگاه موسیقی آوای پارسی

35 %
تخفیف

دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شرایط استفاده
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تلفن ثابت: 77943367
نشانی: جانبازان-نرسیده به میدان هفت حوض-جنب کلینیک حقیقت-پ.704-ط.3
توضیحات تکمیلی آموزشگاه موسیقی آوای پارسی

آموزشگاه موسیقی آوای پارسی

آموزشگاه موسیقی و هنر آوای پارسی با بکارگیری بهترین و مجرب ترین اساتید دانشگاهی در زمینه موسیقی و هنر و همچنین کادری با اخلاق و حرفه ای فضایی را برای شما هنرجویان عزیز و علاقه مند به موسیقی و هنر به وجود آورده تا همگی شما عزیزان به اهداف بلند بالای خود دست پیدا کنید و پله های موفقیت در این زمینه را با سرعت بیشتری طی کنید.

 

آموزشگاه موسیقی آوای پارسی با ارائه خدمات زیر در خدمت شما می‌باشد:

آموزش ساز های اصیل ایرانی و سنتی :

شنیدن صدای سازهای سنتی و ایرانی به قدری جذاب و دلنشین است که در هر جمعی همه دوست دارند کسی باشد که این ساز ها را بنوازد و لذت ببرند. اگر شما دوست دارید آن کسی باشد که نواختن سازهای سنتی را بلد است آموزشگاه موسیقی آوای پارسی می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

 

آموزش سازهای جهانی و غربی:

سازهای غربی و کلاسیک همیشه برای همه افراد جذاب بوده است. اما بعضی از افراد به شدت به نواختن این سازها علاقه‌مند هستند. آموشگاه موسیقی و هنر آوای پارسی برای آموزش نواختن سازهای کلاسیک و جهانی غربی بهترین اساتید را دارد.

 

آموزش موسیقی به کودکان:

آموزشگاه موسیقی و هنر آوای پارسی با ارائه بهترین و بروزترین روش‌های آموزش موسیقی و نواختن ساز به کودکان بالای 4 سال در خدمت شما است. یکی از این روش های مدرن روش ارف می‌باشد که بسیار موثرتر از سایر روش های سخت و قدیمی آموزش ساز به کودکان است.

 

آموزشگاه موسیقی آوای پارسی نردبانی است برای رسیدن شما به موفقیت.

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید