آموزشگاه موسیقی گریلی

10 %
تخفیف
5,400,000 تومان
6,000,000 تومان

نوع تدریس: خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی

شرایط استفاده
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تلفن ثابت: 22861093
نشانی: تهران، منطقه 3، محله سید خندان، سیدخندان، ضلع شمال غربی، بن بست هوشیار، پ. 3، واحد 5
پیش نمایش نقشه
توضیحات تکمیلی آموزشگاه موسیقی گریلی

آموزشگاه موسیقی گریلی

نحوه برگزاری کلاس‌های موسیقی:

معمولا کلاس‌های موسیقی یک روز در هفته تشکیل می‌شود. این کلاس‌ها می‌تواند خصوصی یا تک نفره و یا نیمه خصوصی با تعداد کم و یا عمومی باشد.

هر جلسه نیم ساعت تا یک ساعت طول می‌کشد. در این زمان استاد موسیقی درس‌های قبلی که آموزش داده است را کنترل می‌کند و در صورتی که هنرجو درس‌های قبلی را کامل آموخته باشد و به درستی آن‌ها را اجرا کند، مربی درس و تکنیک جدید به او می‌آموزد. در غیر این صورت درس‌های قبلی را آنقدر تمرین خواهند کرد تا هنرجو و استاد به نتیجه دلخواه خود برسند. البته که یادگیری موسیقی و نواختن ساز به تمرین در منزل هم نیاز دارد. هنرجو باید حداقل یک ساعت در روز به تمرین موسیقی و نوازندگی بپردازد. نحوه آموزش برای تمامی سازها به تدریج از آسان به سخت است. در صورتی که هنرجو روزانه به تمرین بپردازد و درس‌های خود را به درستی فرا گیرد، درس‌ها و تمارین جدید هم برای او بسیار ساده خواهد بود.

 

خدمات:

آموزش موسیقی به کودکان:

آموزشگاه موسیقی گریلی پذیرای کودکان شما از سن 4 سالگی جهت آموزش نواختن ساز مورد علاقه‌شان می‌باشد. در این آموزشگاه آموزش موسیقی به کودکان عزیز با استفاده از روش ارف انجام می‌شود که تاثیر آن نسبت به سایر روش‌های قدیمی بیشتر خواهد بود. توجه داشته باشید که یادگیری نواختن ساز و موسیقی برای کودکان نیاز به صبوری دارد. با توجه به انرژی و عدم تمرکز آن‌ها نباید انتظار پیشرفت فوری از آن‌ها داشت.

 

آموزش آواز خوانی سنتی:

خواندن آواز در صورتی که تابع قوانین آواز خوانی باشد چه برای خواننده و چه اطرافیان او دلچسب خواهد بود. آموزشگاه موسیقی گریلی آواز خوانی را با حضور بهترین اساتید به شما آموزش می‌دهد و این فرصت را برای شما ایجاد می‌کند تا به صورت حرفه‌ای و درست این هنر را بیاموزید.

 

موسیقی چراغی است که راه را از طریق ملودی و ریتم به شما نشان می‌دهد ...

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید