آموزش غواصی فری دایو

50 %
تخفیف
ویژگی‌ها

آموزش غواصی فری دایو

آموزش از صفر تا صد

اساتید تخصصی و حرفه ای

مدرک معتبر بین المللی

آموزشگاه با رعایت کامل پروتکل ها در خدمت شما عزیزان است

شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه خرید

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

هر کوپن تنها برای یک نفر است

در خرید کوپن‌های خود دقت فرمایید

برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تماس: 090211998970-9023850035
نشانی: تهران، خیابان گاندی، جنب هتل گاندی
پیش نمایش نقشه
توضیحات تکمیلی آموزش غواصی فری دایو

آموزش غواصی فری دایو از سال 1390 تحت نظر کنفدراسیون جهانی غواصی آزاد در ایتالیا است. بعد از پایان هر دوره از آموزش مدرک معتبر بین المللی اعطا می‌شود. این آموزشها در تهران، قشم، بوشهر و کیش برگذار می‌شود.

آموزش های دوره‌ی غواصی به صورت آزاد یا فری دایو است.

رویای کشف کردن دنیا در زیر آب را می‌توانیم با غواصی تجربه کنیم. غواصی راه مناسبی برای کشف دریاست بدون اینکه به محیط زیست دریا آسیبی برسد. غواصی آزاد بهترین گزینه برای آرام کردن ذهن و آرامش درونی است.

درغواصی آزاد یا فری دایو استفاده درست از شش ها در تنفس و حمل هوا بسیار مهم است. غواصان در گذشته از این ورزش به عنوان پیدا کردن مروارید در داخل دریا استفاده می‌کردند ولی در آینده به عنوان ورزش تخصصی و حرفه‌ای شناخته شد. این ورزش به این صورت است که شخص به زیر آب شیرجه می‌زند و تنها هوایی که برای تنفس دارد هوای داخل شش ها است که ذخیره شده‌است. غواصی جزو قدیمی‌ترین ورزش های آبی در جهان است.

در دهه‌های پنجاه میلادی بین سال 1950 تا 1960 پزشکان هشدار دادند درعمق 50 متر نگه داشتن نفس باعت مرگ می‌شود به دلیل اینکه فشار آب در این ارتفاع بسیار زیاد می‌شود و باعث می‌شود قفسه سینه و دنده شکسته شود ولی امروزه غواصان تا عمق 200 متر هم می‌روند.

این پدیده یک پایه و اساس علمی دارد که وقتی به زیر آب میروند بدن با شرایط دیگری مواجه می‌شود که قلب، سیستم گردش خون و تمامی عضلات افراد همگی به گونه‌ای عمل می‌کنند که بتوانند اکسیژن را در بدن ذخیره کنند. تحقیقات درخشانی که در این ورزش هیجان انگیز توسط غواصان شده‌، تحقیق فیزیولوژی است که پدیده‌های زیادی در رابطه با آب در بدن انسان کشف شده است.

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید