فیزیوتراپی یارا

32 %
تخفیف

ساعت کاری 9 الی 19

با مدیریت: آذین دهستانی

 

شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه خرید
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تلفن ثابت: 06633200988
نشانی: خرم آباد، خیابان خاتم الانبیا روبروی درب اورژانس بیمارستان شهدای عشایر
پیش نمایش نقشه
توضیحات تکمیلی فیزیوتراپی یارا

فیزیوتراپی یارا

درباره فیزیوتراپی بیشتر بدانید:

فیزیوتراپی یا همان فیزیک درمانی روشی است که برای درمان مشکلات و بیماری های عصبی، اسکلتی و ماهیچه ای از آن استفاده می‌شود. این روش درمانی با استفاده از جریان های الکتریکی، تجهیزات مکانیکی، مانور های دستی، تمرینات ورزشی و... انجام می‌گیرد. هدف از این روش درمانی جلوگیری از بیماری ها، توان بخشی و بالا بردن سلامت بدن است که کیفیت زندگی فرد را بالا می‌برد.

شخصی که در کلینیک فیزیوتراپی به عنوان یک فیزیوتراپیست فعالیت می‌کند باید تمامی مهارت های درمان دستی و توان بخشی را به صورت کامل و حرفه ای آموزش دیده باشد و به بهترین نحو از آنها در جهت بهبود فرد بیمار استفاده کند.

در فیزیوتراپی برای درمان از امواجی نظیر امواج مغناطیسی، امواج رادیویی، امواج صوتی و یا درمان هایی مانند آب درمانی، طب سوزنی و... استفاده می‌شود.

یک فیزیوتراپیست ماهر باید به بیمار خود دیدگاه و شناخت ویژه ای داشته باشد و ساختار بدن او را به صورت کامل و دقیق ارزیابی کند و تمام تلاش خود را برای درمان بیمار و افزایش کیفیت بدنی او انجام دهد.

اکثر افراد از فیزیوتراپی به عنوان نوعی درمان به وسیله برق یاد می‌کنند در حالی که اگر کمی دقت کنیم کلمه فیزیوتراپی از دو واژه فیزیک و تراپی که به دو صورت معنا می‌شود و هر دو معنا صحیح می‌باشد.

  1. درمان با استفاده از قوانین فیزیک
  2. درمان فیزیکی بدن انسان

 

کلینیک فیزیوتراپی یارا مجهز به تجهیزات پیشرفته و طرف قرارداد با تمامی بیمه ها در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید