معماری داخلی بهسازان محیط آمل

66 %
تخفیف
ویژگی‌ها

معماری داخلی بهسازان محیط آمل

طراحی محوطه سازی و اجرای آن

طراحی روف گاردن

طراحی تاسیسات الکتریکی

لوازم:

سنگ های تزئینی برای ساختمان

آینه های ضد بخار میکاپ

کف پوش‌های لمینت و پارکت

پوستر و کاغذ دیواری

دیوار پوش های چوبی

شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه خرید

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

هر کوپن تنها برای یک نفر است

در خرید کوپن‌های خود دقت فرمایید

برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تماس: 09126989749-09112209497
نشانی: آمل، خیابان هراز، نبش آفتاب 70، مجتمع آرین، واحد 303
پیش نمایش نقشه
توضیحات تکمیلی معماری داخلی بهسازان محیط آمل

معماری داخلی بهسازان محیط آمل با کادری حرفه‌ای و تخصصی در زمینه‌ی معماری داخل ساختمان در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند. این گروه برای دریافت نمایندگی های فروش از برندهای معتبر دنیا اقدام کرده است و در زمینه‌ی تهیه و پخش متریال‌ها و لوازم مورد نیاز برای ساخت و ساز، بازسازی و نوسازی برای تمامی واحدهای تجاری، اداری و مسکونی فعالیت می‌کند.

خدمات گروه بهسازان شامل طراحی نماهای کلاسیک و بروز، تحویل گرفتن پروژه های بازسازی و نوسازی، تغیر دیزاین واحدهای مسکونی، تجاری و اداری، طراحی و اجرای کابینت های بروز، تاسیسات الکتریکی، محوطه سازی، روف گاردن و سقف‌های کاذب می‌باشد.

لوازم مورد نیاز برای طراحی ساختمان سنگ های بروز و تزئینی، آینه های مدرن برای دیزاین و آرایش، انواع مختلف پارکت و کف پوش، کاغذ دیواری، پوسترهای لوکس، دیوارپوش های چوبی، کابینت های هایگلاس و MDF، کابین های روشویی و شیرآلات درجه یک است.

دکوراسیون داخلی به معنی هماهنگ سازی طراحی شده برای زیبا تر شدن رنگ ها و وسایل در یک خانه یا در ساختمان است.

یکی از مهمترین گزینه ها برای طراحی و دیزاین، طیف رنگی است که تاثیر روحی و روانی در پی خواهد داشت. انتخاب درست رنگ با در نظر گرفتن ابعاد خانه و مقدار نور طبیعی در محیط به شدت تاثیر پذیر می‌باشد.

چیدمان یکی از موارد مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی است. که در آخرین مرحله‌ی دیزاین محیط انجام می‌شود. طراحان تخصصی می‌توانند با استفاده از چیدمان حرفه‌ای و مدرن کم و کاستی‌های محیط را بر طرف ‌کنند. یکی از مهمترین موارد در دکوراسیون داخلی و چیدمان کاربری فضا است که نقش به سزایی دارد.

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید