کلینیک دامپزشکی هروی

30 %
تخفیف
شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه خرید
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تلفن ثابت: 22930598
نشانی: تهران، میدان هروی، خیابان شهید موسوی به سمت غرب، کوچه فرید، بن بست فرود غربی، پلاک 28، طبقه اول، واحد 2
توضیحات تکمیلی کلینیک دامپزشکی هروی

کلینیک دامپزشکی هروی

بیش از 20 سال است که تمامی خدمات درمانی و بخشی از خدمات جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های متفاوت به متخصصان دامپزشکی سپرده شده است که این کار پیشرفت چشمگیری داشته و باعث شده تجهیزات دامپزشکی‌ها ارتقا پیدا کند.

 

تعداد زیادی از بیمارستان‌ها و کلینیک‌های دامپزشکی توانایی علمی و عملی بالایی دارند اما به دلیل آن که ناشناخته مانده‌اند فرصتی برای استفاده از حداکثر ظرفیت خود ندارند. از دلایلی که باعث این اتفاق می‌شود عدم استفاده از تبلیغات و یا تبلیغات نامناسب و پرهزینه است.

 

میکروچیپ:

یکی از مهمترین خدمات کلینیک دامپزشکی هروی انجام کاشت میکروچیپ برای حیوانات خانگی است.

 

میکروچیپ چیست؟

میکروچیپ نوعی چیپ الکترونیکی است که بسیار کوچک می‌باشد. این چیپ الکترونیکی که به اندازه یک دانه برنج است با سرنگ های مخصوص زیر پوست و در ناحیه گردن یا پشت کتف تزریق یا ایمپلنت می‌شود. باید بدانید که تزریق این چیپ الکترونی هیچ عوارضی را به دنبال ندارد و فقط با دریافت امواج رادیویی باعث شناسایی حیوان خانگی شما می‌شود.

 

میکروچیپ یک کد 15 رقمی و غیر تکراری است که آن را تنها با دستگاه اسکنر مخصوص می‌توان خواند و در آن نام صاحب و آدرس او ذخیره شده است.

 

فواید کاشت میکروچیپ:

کاشت میکروچیپ نسبت به بقیه روش‌های شناسایی حیوانات نظیر خالکوبی یا پلاک گردنی مزایای بیشتری دارد و دائمی است. از فواید این کار می‌توان به این اشاره کرد که این چیپ از بدن جدا نمی‌شود و همیشه همراه حیوان خانگی شما است بنابراین پیدا کردن حیوان گمشده ای که دارای میکروچیپ است بسیار آسان‌تر از حیواناتی است که فاقد آن می‌باشند.

 

کلینیک دامپزشکی هروی در سال 1384 توسط دکتر یارا تمبرچی با هدف ارائه خدمات دامپزشکی به حیوانات خانگی دلبند شما تاسیس شد.

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید