کلینیک دامپزشکی گیشا

33 %
تخفیف
شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه خرید
برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تلفن ثابت: 88246552
نشانی: گیشا-بلوچستان کوچه دانش پلاک۴ واحد1
توضیحات تکمیلی کلینیک دامپزشکی گیشا

کلینیک دامپزشکی گیشا

خدمات:

چکاپ حیوانات خانگی:

هر نوع از حیوان خانگی را باید به صورت منظم چکاپ کرد. حیوانات با توجه به سیستم بدنیشان ممکن است دچار بیماری‌هایی شوند که هم برای خودشان و هم برای صاحبانشان خطر ساز است. بنابراین هر چند وقت یکبار باید توسط دامپزشک چکاپ شوند تا زندگی آنان به خطر نیفتد.

 

واکسیناسیون:

حتما می‌دانید که حیوانات هم مانند انسان‌ها ممکن است دچار بیماری‌های ویروسی شوند که این بیماری‌ها برای آنان بسیار خطر ساز است. پس واجب است که حیوان خانگی خود را واکسینه کنید تا از ابتلا آن‌ها به بیماری‌های ویروسی متنوع جلوگیری شود.

 

کاشت میکروچیپ:

کاشت میکروچیپ به شما کمک می‌کند تا اگر روزی حیوان خانگی خود را گم کردید با استفاده از چیپ الکترونی که به او تزریق شده شناسایی شود و او را به شما برگردانند.

 

صدور شناسنامه:

حیوانات هم مانند انسان ها هویت دارند و خوب است که هر کدام شناسنامه خود را داشته باشند تا نام و هویت خودشان و صاحبشان مشخص باشد.

 

درمان بیماری های انگلی:

بیماری های انگلی انواع متنوعی دارند که بیشتر در سگ و گربه نمایان می‌شوند درمان این نوع از بیماری ها به صورت تزریقی و در دو مرحله خوراکی و پوستی انجام می‌شود.

 

جرمگیری دندان:

فرض کنید شما هر روز غذا های متنوع بخورید و بعد از آن دندان هایتان را مسواک نزنید طبیعی است که بعد از مدتی دندان هایتان جرم می‌گیرد و ممکن است دچار پوسیدگی شود. وضعیت دندان های حیوانات هم همینطور است بنابراین دندان های آنان حتما باید تحت نظر دامپزشک باشد و هر چند وقت یکبار جرمگیری شود.

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید