کلینیک زیبایی مهرگان

50 %
تخفیف
ویژگی‌ها

کلینیک زیبایی مهرگان

با سالها تجربه در زمینه خدمات زیبایی

جای پارک مناسب

فضایی بسیار دنج و آرام

رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

 

شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه خرید

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

هر کوپن تنها برای یک نفر است

در خرید کوپن‌های خود دقت فرمایید

برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تماس: ۸۸۸۸۰۰۶۴ – ۸۸۸۸۵۰۷۳ – ۸۸۲۰۵۵۱۱ – ۸۸۲۰۵۵۱۰
نشانی: بزرگراه آفریقا (جردن) بالاتر از چهارراه جهان کودک ابتدای خیابان پدیدار شماره ۶۰
پیش نمایش نقشه
توضیحات تکمیلی کلینیک زیبایی مهرگان

کلینیک زیبایی مهرگان

این کلینیک با سالها تجربه در زمینه‌های مختلف زیبایی فعالیت کرده است. همراه با پزشکانی کاملا مسلط و با تجربه خدمات زیبایی را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

 

پروتز فک

امروزه بسیاری از افراد به فکر زیبایی ظاهری خود هستند و از روش‌های زاویه سازی فک، چشم روباهی و چشم گربه‌ای برای جذابتر شدن چهره‌ی خود استفاده می‌کنند که در حال حاضر در زمینه‌ی مد و فشن قرار گرفته‌ است.

پروتز گونه به طور معمول فقط جنبه زیبایی و مدلینگی دارد. افرادی هستند که زاویه فک برجسته را بیشتر برای زیبایی می‌پسندند. اما بعضی افراد به دلیل مشکلات مادرزادی یا رشد نامنظم استخوان‌ها دچار نقص رشد در استخوان‌ها صورت می‌شوند. در این حالت علاوه بر این که استخوان ها به طور نامنظم رشد می‌کند زاویه فک افراد هم دچار اختلال شدید می‌شود به همین دلیل برای ترمیم این اختلالات باید از پروتز فک برای متقارن شدن فک صورت استفاده ‌کرد.

 

انواع پروتزها

پروتز پلی اتیلنی

پروتز پلی اتیلن در ایران به نام مدپور شناخته شده‌است که این نوع مناسب ترین پروتزی است که تمامی پزشکان و جراحان آن را تایید می‌کنند و برای زاویه سازی استفاده می‌کنند. تنوع و سایز در این نوع پروتز بسیار زیاد است به دلیل قابلیت شکل پذیری پلی اتیلنی می‌توان آن را برای هر فرد به صورت اختصاصی طراحی کرد. این ویژگی مهم باعث شده است جراحان و استفاده کنندگان رضایت کامل را از این پروتز داشته باشند.

 

پروتز سیلیکونی

نوع دیگری از پروتز که در کشور از آن استفاده می‌شود پروتز سیلیکونی است که سایز و تنوع بسیار کمی دارد و به هیچ عنوان نمی‌توان آن را تغییر داد. این نوع جراحی پروتز برای جراحان و پزشکان بسیار کار راحتی است اما به دلیل این که قابلیت شکل پذیری کمتری دارد از این روش استفاده نمی‌کنند زیرا بیماران هم از این نوع پروتز راضی نبودند.

 

کلینیک زیبایی مهرگان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در خدمت شما است.

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید