کوپن تخفیف خدمات ارتودنسی دکتر‌ عشاق (یوسف‌آباد)

50 %
تخفیف

با پرداخت 500 هزار تومان و ارائه این کوپن به کلینیک دکتر عشاق (شعبه یوسف آباد) مبلغ یک میلیون تومان از هزینه خدمات ارتودنسی شما کسر خواهد شد.

حتما قبل از خرید با کلینیک هماهنگ فرمائید.

تخصص در ارتودنسی

معاینه ارتودنسی

 

شرایط استفاده
امکان استفاده از لحظه ی خرید

قبل از خرید کوپن حتما با مطب هماهنگی های لازم انجام شود.

با پرداخت 500 هزار تومان و خرید این کوپن ، برای خدمات ارتودنسی در کلینیک دکتر‌ عشاق (شعبه یوسف آباد) مبلغ یک میلیون تومان تخفیف بگیرید.

قبل از خرید کوپن نوع خدمات را انتخاب کرده و با مطب هماهنگی های لازم را انجام دهید.

برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
شماره تماس: 021-88213459/021-88213462
آدرس: تهران، منطقه 6، محله یوسف آباد، خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، بالاتر از میدان کلانتری، نبش خیابان قاسمی (47)، پلاک 429، ساختمان سبز، طبقه ششم، واحد 21
پیش نمایش نقشه
توضیحات تکمیلی کوپن تخفیف خدمات ارتودنسی دکتر‌ عشاق (یوسف‌آباد)

کوپن تخفیف خدمات ارتودنسی دکتر‌ عشاق (یوسف‌آباد)

آقای دکتر مرتضی عشاق، متخصص ارتودنسی : فارغ التحصیل از دبیرستان رشد- تهران اند و در سال 1374 در کنکور سراسری رشته‌ی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدند. در دوره ی دندانپزشکی بین دانشجوهای ورودی سال 74 رتبه ی 1 را کسب نمودند و با توجه به اینکه فقط رتبه های اول می توانستند پیش از دوره‌ی خدمت سربازی در امتحان تخصص شرکت کنند دکتر عشاق در سال 1380 در آزمون تخصص شرکت کردند و در رشته‌ی ارتودنسی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شدند. رتبه‌ی اول بورد کشوری در رشته‌ی ارتودنسی را در سال 1383 در آزمون بورد تخصصی کسب کردند .از سال 1383 به عنوان عضوی از هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مشغول به کار و درمان بیماران ارتودنسی شدند. درطول این دوره‌ی 9 ساله‌ی فعالیت ، موفق به ثبت اختراعی در زمینه‌ی ارتودنسی و چاپ 28 مقاله به زبان انگلیسی در مجلات معتبر جهان و تعداد بسیاری مقالات به زبان فارسی در مجلات داخلی گردیدند . با توجه به فعالیت‌های علمی- پژوهشی بسیار بالا به مرتبه‌ی دانشیاری ارتقا یافتند و در بین دانشیار های دانشگاه های علوم پزشکی به عنوان جوانترین دانشیار شناخته شدند و به مدت دو سال مدیر گروه قسمت ارتودنسی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند.

 

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفین: سایت تخفیف و خرید گروهی در تور، کالا و خدمات
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید